Rubriky
Santa Maria

Kožešina Tiseco Home Studio Sheepskin v barvě světle šedé – recenze 60 x 90 cm


Úvod

Umělá kožešina umí v interiéru divy. Stačí ji ledabyle pohodit přes židli, pohovku nebo ji umístit před postel. Tato od značky Tiseco Home Studio jde ve šlépějích posledních barevných trendů a zútulní každý kout vašeho bytu. Navíc kvůli ní netrpěl žádný chlupáč, je totiž vyrobena synteticky.

O značce:

Společnost Tiseco byla založena již v roce 1946. Vášeň pro tkaní se stala belgické rodině Degrootových osudnou. Z původní výroby kapesníků a utěrek po pár desítkách let expandovala na trh s domácím textilem a výrazně rozšířila svůj sortiment. Stále klade důraz na kvalitu, řemeslnou výrobu i inovaci. Podporuje udržitelnost životního prostředí a lidská práva, v továrnách nenajdete tedy škodlivé látky, ani nespokojené zaměstnance.

Vzhled a kvalita materiálu:

Světle šedá kožešina Tiseco Home Studio Sheepskin má rozměry 60 x 90 cm. Měkký materiál z umělé kožešiny dodá vašemu interiéru nejen útulnost, ale i stylový look. Kožešina je hustá a příjemná na dotek. Pravděpodobně ji budete chtít neustále držet v ruce, tak příjemně se hladí. Oproti skutečné kožešině je velmi snadno ovladatelná a snadno se udržuje v čistotě.

Možnosti využití:

Tiseco Home Studio Sheepskin je velmi univerzální a hodí se k různým typům interiérů. Lze ji využít například jako koberček, deku na pohovku, nebo jako dekoraci na křeslo nebo do ložnice. Pokud máte zvířecí mazlíčky, nebojte se, i přes její kožešinové vzhledu se nebudou snažit ji poškodit.

Pro více informací o produktu můžete navštívit oficiální stránky.

Závěr

Kožešina Tiseco Home Studio Sheepskin v barvě světle šedé je krásná a kvalitní kožešina, která dodá vašemu interiéru nejen útulnost, ale i stylový look. Navíc kvůli tomu, že je vyrobena z umělé kožešiny, je velmi snadno ovladatelná a snadno se udržuje v čistotě. Doporučujeme vyzkoušet!