Rubriky
Santa Maria

IBENA deka Pittsburgh 1975/300 – luxusní teplá deka pro krásný spánek!


IBENA deka Pittsburgh 1975/300 – luxusní teplá deka pro krásný spánek

Nadčasový kostkovaný vzor v přírodních odstínech barev

Ideální přítel pro chladné zimní večery – IBENA deka Pittsburgh 1975/300 se stane nezbytnou součástí vaší domácnosti. Tento kousek nejenže zahřeje vaše noční sny, ale i interiér vašeho pokoje okoření. Nadčasovým kostkovaným vzorem v přírodních odstínech barev si můžete být jistí, že nikdy nevyjde z módy. Zde tuto klasiku designéři oživili zajímavou hrou odstínů barev v jednotlivých pruzích a zároveň tyto pruhy umístili kontrastně k sobě a vytvářejí vzhled mozaiky.

Organická bavlna v souladu s normou GOTS zaručuje kvalitní a dlouhou životnost produktu. Zároveň můžete mít jistotu, že jste si vybrali přírodní, ekologicky vypěstovanou bavlnu s minimálním dopadem na životní prostředí.

Ideální společník na večerní pohodu – nezáleží na tom, zda patříte k vyznavačům knižních bestsellerů, sledovačům oblíbených seriálů, nebo jen tak rádi posedíte na terase s kvalitní kávou. Tato deka vás bude čekat a objímat v měkké náruči svých kvalitních materiálů. Pevná a oděru odolná, a přesto příjemná na omak – to je bavlna, ze které je deka vyrobena.

Značka IBENA, která se v Německu zabývá výrobou tkanin již více než dvě století. IBENA se pyšní vysoce kvalitními dekami, které jsou inspirovány aktuálními trendy i tradičními motivy z různých odvětví. Filozofie značky IBENA spočívá ve snaze vkládat do dek něco víc než jen základní funkci příjemného hřejivého úkrytu. IBENA vidí deku jako prostředek pro přátelství, lidskou vřelost a vášeň.

Deku Pittsburgh 1975/300 je možné zakoupit na https://www.velkynabytek.cz/produkt/ibena-deka-pittsburgh-1975-300-140-x-200. Sdílejte vášeň pro kvalitní tkaniny a staňte se členem velké rodiny, která si užívá okamžiky pohody s dekami značky IBENA.

IBENA Pittsburgh 1975/300: organic Certified by IMO.CH-license-No. 29630

Základní informace o dece IBENA Pittsburgh 1975/300:

  • kostkovaný vzor v přírodních odstínech barev
  • 100% organická bavlna (v souladu s normou GOTS)
  • velmi pevná a oděru odolná
  • rozměr: 140 x 200 cm
  • vyrobená v EU

IBENA deka Pittsburgh 1975/300

Nenechejte si ujít luxusní pohodu, kterou vám může přinést IBENA deka Pittsburgh 1975/300. Tento kousek zaručí nejen příjemný a teplý spací zážitek, ale také přinese kouzelný designový prvek do vašeho pokoje. S nabídkou kvalitních tkanin a dek pečlivě