Rubriky
Santa Maria

Tempo Kondela představuje Věšák Skříň PROVANCE S1D2S, v provedení sosna andersen/dub lefkas


Tempo Kondela představuje Věšák Skříň PROVANCE S1D2S

V nejnovější nabídce nabytekhned.cz

Tempo Kondela je značka nabitá moderními designy a praktickými řešeními. A právě takovým výrobkem je i nově představená Věšáková skříň PROVANCE S1D2S. Tento výrobek má velmi praktickou funkci díky dvěma šuplíkům, které vám umožní uložit spoustu drobných věcí.

Odkaz na produkt: https://www.nabytekhned.cz/produkt/tempo-kondela-vesakova-skrin-provance-s1d2s-sosna-andersen-dub-lefkas

V provedení sosna andersen/dub lefkas

Tento model je k dostání v dvou barevných provedeních: sosna andersen a dub lefkas. Oba dva odstíny dokonale doplní váš interiér a budou skvělým doplňkem každého bytu.

Výjimečné rozměry

Rozměry (ŠxHxV) jsou 61x42x205 cm, což znamená, že do interiéru se perfektně hodí. Věšáková skříň PROVANCE S1D2S dokáže využít každý dostupný centimetr vašeho pokoje.

Materiál a design

Věšáková skříň PROVANCE S1D2S je vyhotovena z DTD laminovaného materiálu, což zaručuje kvalitu a pevnost konstrukce. Navíc, lákavý design se perfektně hodí ke všem stylům a záměrům zařízení.

Tloušťka materiálu korpus je 15 mm a tloušťka materiálu horní desky činí 36 mm. Díky tomu je skříň velmi pevná a odolná vůči poškozením.

Demontovatelná a snadná montáž

Dodávané v demontu znamená, že skříň je dodávána složená a musíte ji sestavit sami. Nicméně, to není žádný problém. Díky jednoduché a intuitivní montáži, bude vaše nová skříň hotová během chviličky.

Věšák Skříň PROVANCE S1D2S

Závěr

Věšák Skříň PROVANCE S1D2S je perfektní kombinací designu a praktičnosti. Díky svým rozměrům se dokáže hodit téměř do každého prostoru a díky dvěma šuplíkům vám umožní ukládat různé věci. Vyberte si vaší oblíbenou barvu a objednejte si tuhle krásnou věc ještě dnes!