Rubriky
Santa Maria

Kocot Kids – Komoda Babydreams 80 cm s vílou se křídly v zelené barvě pro miminka

Komoda okouzlí každou malou princeznu. Nabízí dostatek úložného prostoru pro všechny důležité věci Vašeho miminka. S jejími rozměry 80x80x41 cm se vejde do každého pokojíčku.

Komoda Babydreams 80 cm se vílou se křídly zelené barvy

Kvalitní materiál a praktický design

Komoda je vyrobena z kvalitní laminované nábytkové desky tloušťky 18 mm. Má 3 prostorné zásuvky s hloubkou 34 cm, které jsou namontovány na válečkových kluzácích umožňujících snadné použití.

Díky svému designu se komoda hodí do pokojů s moderním i rustikálním pojetím. Obrázek na komodě je potažen laminátem, takže je odolný a nezlomí se po prvním shození nebo poškození.

Komoda pro každé miminko

je vhodná pro všechny rodiče, kteří hledají praktický a zároveň hezký nábytek pro své dítě. Komoda se skvěle hodí ke zbytku nábytku z kolekce Kocot Kids Babydreams, takže si můžete vytvořit krásný interiér pro své dítě v jednotném stylu.

Nebojte se investovat do kvalitního nábytku, který bude Vašemu dítěti sloužit dlouhá léta a celou rodině udělá radost svým praktickým a zároveň krásným designem. Objednávejte online na eshopu Esrom.cz a získejte kvalitní nábytek za skvělou cenu!

Koupit nyní na eshopu Esrom.cz