Rubriky
Santa Maria

Nový dřez Blanco PLEON 6 v šedé vulkánové barvě – recenze a specifikace


Granitový jednodřez v barvě šedá vulkán

Dřez Blanco PLEON 6 je jednoduchý granitový dřez v barvě šedá vulkán, který se snadno hodí do jakéhokoliv moderního kuchynského stylu. Tento dřez je navržen tak, aby sloužil nejen jako praktický nástroj pro vaření, ale také jako středobod vaší kuchyně, díky krásnému designu a kvalitním materiálům použitým při výrobě.

Montáž na pracovní desku o rozměru 61.5×51 cm a hloubkou 22 cm

Dřez Blanco PLEON 6 má rozměry 61.5×51 cm a hloubku 22 cm, což z něj dělá ideální volbu pro každou kuchyň s omezeným prostorem. Jeho malý rozměr neznamená, že by nemohl být plně funkční. Naopak, tento dřez je vybaven všemi moderními funkcemi, které byste mohli chtít.

Vhodný pro montáž do skříňky o šířce 60 cm

Dřez vyžaduje montáž do skříňky o šířce 60 cm. To znamená, že jde o univerzální velikost a dřez se snadno vejde do většiny kuchyní bez větších problémů. Navíc cena Blanco PLEON 6 je velmi přístupná, proto pro mnoho zákazníků představuje ideální volbu.

Recenze dřezu Blanco PLEON 6

Blanco PLEON 6 je skvělý dřez s moderním designem a množstvím skvělých funkcí. Jeho kvalita je odrazem kvality shromážděných materiálů a profesionality, kterou Blanco vkládá do každého kusu.

Jeden zákazník který si zakoupil tento dřez, říká, že „Je to perfektní dřez pro každou kuchyni. Je velmi moderní a praktický a jeho instalace byla velmi snadná. Kvalita je první třídy a překvapil mě i jeho dostupným cenovým rozpětím.“

Další zákazník, který si zakoupil Blanco PLEON 6 na svou letní chatu, říká: „Dřez se snadno instaluje a má krásný design, ale to nejdůležitější je, že po celé léto byl stále stejně vynikající jako v den jeho prvního použití. Určitě bych tento dřez doporučil každému, kdo hledá kvalitní a výkonnou novinku do své kuchyně.“

Specifikace dřezu Blanco PLEON 6

Blanco PLEON 6 je vyroben z granitového materiálu, který je odolný vůči škrábancům, teplotě a odolný proti všem druhům vlhkosti. Tento dřez je také velmi snadno čistitelný pomocí běžných čistících prostředků a díky svému hladkému povrchu vypadá stále jako nový.

Dřez je dodáván v kompletním balení, které zahrnuje všechny potřebné příslušenství pro jeho instalaci. Pokud vlastníte dřez Blanco PLEON 6, můžete si být jisti, že jeho kvalita a funkčnost budou plně uspokojit vaše potřeby.

Pokud jste zvědaví a chtěli byste si dřez Blanco PLEON 6 zakoupit, můžete to učinit na webových stránkách https://www.crosta.cz/produkt/drez-blanco-pleon-6-seda-vulkan-527320-2.

Nový dřez Blanco PLEON 6

Nákup tohoto dřezu vám zajistí spokojenost s novým kuchyňským koutem. Jeho moderní design a výkonnost učiní vaši kuchyni ještě lepší.