Rubriky
Santa Maria

Xora umyvadlo – nový designový kousek do koupelny

Toto umyvadlo od XORA perfektně nahradí Vaše staré dosluhující. Se svými rozměry cca 80 x 48 cm (Š x H) se dobře hodí i do menších koupelen. Díky provedení z bílé keramiky se umyvadlo skvěle začlení i do Vaší koupelny. Tak je možné jej zkombinovat s bílým a barevným nábytkem nebo i s nábytkem v barvě dubu. S tímto hranatým umyvadlem vsadíte na klasický vzhled!

Design v kombinaci s kvalitou

Xora umyvadlo se velmi hodí jak do nové koupelny s moderním vzhledem, tak i do retro stylu. Svými rozměry umyvadlo nabízí dostatečný prostor pro každodenní hygienu a přesto nezabírá příliš mnoho místa. Keramické provedení zajišťuje vysokou odolnost proti nárazům a opotřebení, takže se budete mít jistotu, že Vám umyvadlo vydrží mnoho let.

Doplněk pro úpravu koupelny

Xora umyvadlo nalezne své místo nejenom v koupelně v rodinném domě, ale také v menších bytech s malou koupelnou. S využitím tohoto umyvadla Vám navíc odpadne nutnost vyměňovat celý nábytek v koupelně, takže ušetříte nejen peníze, ale také čas a starosti.

Kde Xora umyvadlo zakoupit?

Naštěstí je možné zakoupit Xora umyvadlo poměrně snadno i on-line. Veškeré informace o tomto umyvadle naleznete na stránkách https://www.interierio.cz/produkt/xora-umyvadlo-3

Xora umyvadlo

Xora umyvadlo je nejenom praktickým, ale také moderním doplňkem do Vaší koupelny. Proto neváhejte a pořiďte si jej, aby Vaše koupelna vypadala na vysoké úrovni a mohli jste si užít příjemné hygienické procedury.