Rubriky
Santa Maria

Bavlněná deka 125×150 cm od Giuliany od Bloomingville: Kvalitní a pohodlná volba pro domácí pohodu

Bavlněná deka 125×150 cm Giuliana – Bloomingville je krásným doplňkem pro každý interiér. Jeho jednoduchý design a příjemný materiál poskytnou pohodlí nejen při zimním večerním posezení u krbu, ale i během letních chladných večerů na terase.

Deka je vyrobena z kvalitního materiálu a proto je lze používat opakovaně. Materiál je pevný a při praní se nezhorší, což zaručuje stálost barev a zachování původní podoby deky po mnoho let. Jednoduše ji můžete prát v pračce a sušit na sušičce na prádlo.

Vlastnosti deky

  • Kvalitní materiál – 100 % bavlna
  • Velikost – 125×150 cm
  • Design – jednolité barvy, stonewashed efekt
  • Vyrobena v Itálii

Bavlněná deka 125×150 cm Giuliana – Bloomingville je ideálním darčekem pro každého, kdo rád tráví čas v pohodlném prostředí svého domova. Pohodlně se zabalte a užijte si teplé letní večery na terase nebo zimní kouzelné chvíle v obývacím pokoji.

Nejoblíbenější designy bavlněné deky od Giuliany

Tento produkt je nabízen ve více než jedenácti odstínech, mezi kterými určitě najdete tu svoji oblíbenou barvu. Mezi nejoblíbenější barvy patří:

  1. šedá barva – vynikající volba pro minimalistický interiér
  2. bílá barva – klasická a čistá, hodí se ke každému typu dekorace
  3. růžová barva – něžná a romantická, skvěle se hodí do dámského interiéru
  4. modrá barva – skvělá volba pro mužský interiér nebo plážový styl

Bavlněnou deku 125×150 cm Giuliana – Bloomingville můžete zakoupit na internetovém obchodě Crosta.cz. Dlouhodobě spolupracují s těmi nejlepšími dodavateli z celého světa, aby zákaznícům nabídli sortiment kvalitního zboží za přijatelné ceny.

Pro nákup této bavlněné deky navštivte stránku Crosta.cz a staňte se majitelem prvotřídního kousku pro vaši domácnost.

Bavlněná deka 125x150 cm Giuliana - Bloomingville

Bavlněná deka 125×150 cm Giuliana – Bloomingville bude perfektním doplňkem do vaší domácnosti. Užijte si pohodlné chvíle, které si zasloužíte.