Rubriky
Santa Maria

Obdélníková vana Laufen Moderna Plus – 160×70 cm, smaltovaná ocel, levá i pravá (H2251400000401)


Popis vany

Obdélníková vana ze smaltované oceli o tloušťce 3,5 mm je skvělou volbou pro ty, kteří hledají trvanlivou a odolnou vanu. Díky této tloušťce bude vana dlouho trvat a bude odolná proti poškrábání a mechanickému poškození.

Objem vany je 92 litrů, což dělá z této vany dostatečně velkou vanu pro jednu osobu. Pokud tedy hledáte vanu pro koupání a relaxaci po dlouhém dni, tato vana bude pro vás ideální volbou.

Orientace vany

Tato vana se dodává s levou i pravou orientací, takže si můžete vybrat, kterou stranu budete mít jako hlavní. To může být důležité, pokud máte omezený prostor v koupelně a musíte se přizpůsobit nábytku a umístěním vodovodních instalací.

Vybavení

Vana je dodávána bez madla, nožiček a podhlavníku, takže si musíte tyto prvky přidat samostatně, pokud je chcete mít. Je to však výhodné, protože si můžete vybrat přesně takové prvky, jaké potřebujete a vyhovují vašim požadavkům.

Proč si koupit tuto vanu?

  • Odolnost a trvanlivost: tato vana je vyrobena ze smaltované oceli o tloušťce 3,5 mm, takže bude odolná proti poškrábání a mechanickému poškození.
  • Dostatečně velký objem: 92 litrů je dostatečně velký objem pro jednu osobu, takže si můžete užít koupání a relaxaci.
  • Levá i pravá orientace: tato vana je dodávána s levou i pravou orientací, takže si můžete vybrat, která strana bude hlavní.
  • Možnost vlastního výběru doplňků: vana je dodávána bez madla, nožiček a podhlavníku, takže si můžete vybrat přesně takové prvky, jaké potřebujete a vyhovují vašim požadavkům.

Pokud si tuto vanu pořídíte, určitě nebudete litovat. Je to výborná volba pro ty, kteří hledají odolnou, trvanlivou a dostatečně velkou vanu s levou i pravou orientací.

Obrázky

Obdélníková vana Laufen Moderna Plus - 160x70 cm, smaltovaná ocel, levá i pravá (H2251400000401)
Obdélníková vana Laufen Moderna Plus - 160x70 cm, smaltovaná ocel, levá i pravá (H2251400000401)
Obdélníková vana Laufen Moderna Plus - 160x70 cm, smaltovaná ocel, levá i pravá (H2251400000401)