Rubriky
Santa Maria

Nechte svoji koupelnu zazářit s luxusním koupelnovým nábytkem Miron A v šedé s bílým leskem

Koupelna je místností, kde si každý z nás rád dopřeje pár chvil odpočinku a relaxace. Proto se stále častěji zaměřujeme na krásné a kvalitní vybavení této důležité místnosti. Nabízíme Vám možnost zazářit s luxusním koupelnovým nábytkem Miron A v šedé s bílým leskem.

Moderní koupelnový nábytek

Nábytek z kolekce Miron A se vyznačuje moderním, elegantním designem a vysokou kvalitou. Korpus skříní je šedé barvy, která v kontextu s bílým leskem dveří z MDF vytváří dokonalý kontrast a luxusní atmosféru.

Součástí sestavy jsou dvě skříňky po umyvadlo, regál a deska, se dvěma obdélníkovými zrcadly. V galerii můžete zhlédnout celou sestavu a uvědomit si, jak dokonale nábytek zapadne do Vaší koupelny.

Pokud se rozhodnete pro tento nábytek, získáte:

  • 2x skřínka pod umyvadlo s rozměry 60x46x49cm
  • 1x regál o rozměrech 30x46x47cm
  • 1x desku o délce 150cm
  • 2x umyvadlo o rozměrech 39x39cm
  • 2x obdélníkové zrcadlo s rozměry 70x50cm

Kulatá zrcadla na obrázku jsou pouze dekorativní a nejsou součástí sestavy.

Pro přehlednost a snadné sestavení je nábytek dodáván v demontu.

Parametry sestavy

Nábytek Miron A v šedé s bílým leskem má rozměry 150x88x49cm. Skříňky pod umyvadlo mají rozměry 60x46x49cm každá a regál o rozměrech 30x46x47cm. Deska je dlouhá 150cm. Umyvadla jsou rovněž součástí sestavy, mají rozměry 39x39cm a jsou k nim přiloženy obdélníkové zrcadla o velikosti 70x50cm.

Pro svou sestavu tedy budete potřebovat prostor o rozměrech 150x88x49cm. Díky svému modernímu designu však tento kompletní nábytek rozzáří Vaši koupelnu a bude Vám sloužit mnoho let.

Nebudete litovat své volby a každodenní péče o sebe se Vám bude v prostorné a elegantní koupelně ještě více líbit. Tak pojďte a nechte svoji koupelnu zazářit s luxusním koupelnovým nábytkem Miron A v šedé s bílým leskem.

Přejděte si pro tento nábytek na tuto stránku a začněte si svou koupelnu této sestavy užívat.