Rubriky
Santa Maria

Rohová sedací souprava KAIROS – levé provedení provedení Dora 28


Rohová sedací souprava KAIROS – levé provedení Dora 28

Klasická rohová sedací souprava KAIROS s úložným prostorem a rozkladem na lůžko je ideální pro ty, kteří chtějí spojit styl a praktičnost. Tento nábytek je vhodný i do menších obývacích pokojů, kde vám nabídne spoustu úložného prostoru a pohodlí při posezení. Pokud hledáte nábytek, který se hodí do moderního interiéru, zvolte si rohovou sedací soupravu KAIROS v levém provedení s provedením Dora 28.

Kvalitní materiály

Rohová sedací souprava KAIROS je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují odolnost a dlouhou životnost. Potah je z umělé kůže, což zajišťuje snadné čištění a údržbu. Konstrukce je vyrobena z pevného dřeva a vnitřní polstrování zaručuje pohodlí při posezení.

Rohová sedací souprava KAIROS

Designové provedení

Provedení Dora 28 je moderní a elegantní. Světlá barva nábytku dodá vašemu interiéru na svěžesti a prosvětlení. Tvarování nábytku vás příjemně překvapí, neboť je ergonomicky tvarovaný, aby vám nabídl maximální pohodlí. O rozměrech sedací části naleznete více informací na webových stránkách prodejce.

Úložný prostor a rozklad na lůžko

Rohová sedací souprava KAIROS nabízí i úložný prostor, kde můžete skladovat polštáře i povlečení. Nicméně, největší výhodou této sedací soupravy je to, že se jednoduše přemění na lůžko. To ocení zejména ti, kteří občas přespí u přátel nebo mají navštěvu. Pro tento účel je v nabídce také doplňkový matrac, aby vaše hosté spali pohodlněji.

Rohová sedací souprava KAIROS rozklad na lůžko

Závěr

Rohová sedací souprava KAIROS nabízí množství výhod v podobě pohodlí, praktičnosti a designu. Pokud hledáte nábytek, který splňuje tyto parametry, rozhodně zvažte tuto rohovou sedací soupravu. Pro více informací nebo zakoupení navštivte webové stránky prodejce a přesvědčte se sami.