Rubriky
Santa Maria

Televizní skříňka Lorona od GAB v zlatém dubu – elegantní kousek do vaší obývacího pokoje!

Naše moderní televizní skříňka Lorona je už nyní velmi oblíbená mezi zákazníky díky svému modernímu designu a eleganci. Jedná se o kvalitní nábytek od renomovaného výrobce GAB, který si zakoupíte na adresě https://www.skvelynabytek.cz/produkt/gab-televizni-skrinka-lorona-zlaty-dub-2.

Kvalitní materiály a zpracování

Televizní skříňka Lorona je vyrobena z laminované desky a MDF desky (lesk), které zaručují vysokou kvalitu a odolnost. Okraj je vyztužený PVC a šířka nábytkové desky (přední) je 15 mm (lesk) / 16 mm (mat). Tloušťka nábytkové desky (tělo) je 16 mm + 3 mm HDF (zadní strana skříně), což zaručuje pevnost a stabilitu. Výška skříně je ideální pro většinu televizorů a šířka 150 cm umožňuje uložení většího množství předmětů.

Jednoduché ovládání a tiché zavírání

Vyčnívající části desky (asi 15 mm) z čela fungují jako kliky. Systém „tichého zavírání“ zajišťuje tiché a jemné zavírání dveří. Mechanismus „push to open“ jsou panty, které způsobují, že se přední část při stlačení odrazí. Pokud se současně používají mechanismus „push to open“ a panty „tichého zavírání“ – panty nejsou schopny stisknout zarážku – je nutné ruční zavření.

Různé barvy pro různé vkusy

Televizní skříňka Lorona je dostupná v několika barevných variantách, které se hodí k různým vkusům. Můžete si vybrat z těchto variant:

  • bílá (tělo) + bílý lesk (čela)
  • černá (tělo) + černý lesk (čela)
  • zlatý dub (tělo a čela)

Televizní skříňka Lorona od GAB v zlatém dubu je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní nábytek pro svůj obývací pokoj. Kromě své praktičnosti a pevnosti také zaručuje krásný design a vkusnou eleganci. A navíc si ji můžete zakoupit jednoduše online na adresě https://www.skvelynabytek.cz/produkt/gab-televizni-skrinka-lorona-zlaty-dub-2.

Televizní skříňka Lorona

Začněte si užívat svůj obývací pokoj naplno, s nádhernou televizní skřínkou Lorona!