Rubriky
Santa Maria

Obdélníková sprchová vanička SAT 100×80 cm z litého mramoru SIKOLIMCC10080


Popis produktu

Prodáváme obdélníkovou sprchovou vaničku SAT 100×80 cm z litého mramoru v bílé barvě. Tato vanička má rozměry 100 x 80 cm a výšku 3 cm. Součástí balení je krytka odpadu z litého mramoru a nožičky, díky kterým je možné vaničku umístit do výšky 26 až 40 mm. Nosnost vaničky je až 120 kg.

Vlastnosti produktu

  • Barva: bílá
  • Šířka: 100 cm
  • Hloubka: 80 cm
  • Výška: 3 cm
  • Součástí balení: krytka odpadu z litého mramoru, nožičky
  • Nosnost: 120 kg
  • Protiskluzová vrstva

Vybavení koupelny se sprchovou vaničkou SAT 100×80 cm z litého mramoru

Uvědomujeme si, že výběr sprchové vaničky je pro mnoho lidí velmi důležitý a důkladně si vybírají každý kus koupelnového vybavení. Proto jsme se rozhodli nabídnout naší obdélníkovou sprchovou vaničku SAT 100×80 cm z litého mramoru. Díky velikosti vaničky se hodí jak do menších, tak i do větších koupelen a díky nožičkám lze nastavit výšku vaničky tak, aby byla pohodlná pro uživatele.

Tato sprchová vanička je vhodná pro každého, kdo hledá kousíček koupelnového vybavení, který bude mít nejen moderní design, ale i praktické využití. Pokud se tedy rozhodujete mezi sprchovým koutem nebo vaničkou, zvažte, zda by pro vás nebyla ideální právě sprchová vanička SAT 100×80 cm z litého mramoru.

Jak na instalaci obdélníkové sprchové vaničky SAT 100×80 cm z litého mramoru

Instalace na nožičky: Na nožičkách je vanička výškově nastavitelná. Na nejvyšší výšku nastavte nožičky na maximum a do nožiček vsuňte vyhrazené prohlubně na vaničce. Poté vaničku položte na nožičky a pomocí bubnů a závitů (které jsou součástí balení) utáhněte vše k sobě.

Instalace do sádrokartonového podkladu: Prověřte si pevnost podkladu, na který bude vanička položena. Pokud není dostatečně pevný, vytvořte si nový z podkladových lišt. V takovém případě však doporučujeme použít klasickou sprchovou vanu. Před instalací vaničky do sádrokartonového podkladu vyroste montážní rám přímo z materiálu sádrokartonového podkladu. Ten musí být natolik pevný, aby dokázal udržet váhu vaničky.

Slevové akce

Pravidelně nabízíme slevové akce na jednotlivé kousky našeho sortimentu. Nyní si můžete zakoupit obdélníkovou sprchovou vaničku SAT 100×80 cm z litého mramoru za zvýhodněnou cenu!

Prodej sprchových vaniček

Konečné zhodnocení

je ideální volbou pro každého, kdo hledá praktický a moderní kus vybavení koupelny. Vanička se hodí do menších i do větších koupelen a je výškově nastavitelná díky nožičkám, které jsou součástí balení. Vybírat můžete i ze slevových akcí, které pravidelně nabízíme. Nečekejte tedy a vyberte si svůj kousek pro dokonalou koupelnu! Koupit vaničku nyní!