Rubriky
Santa Maria

Nástěnná police WR045 v ořechovém provedení s černými prvky


Máte rádi matematické obrazce? Pak může Vašemu oku lahodit právě tato nástěnná police s trojúhelníkovými tvary.

Nástěnná police WR045 je jeden z nejšířeji používaných předmětů v každém domácnosti. Tyto regály se postaví na stěnu a poskytnou velké úložné prostory.

WR045 se může pyšnit ořechovou barvou, která dodá Vaší místnosti elegance a klidný prvek. Díky trojúhelníkovým tvarům, které jsou vykládány z černého kovu, tento nábytek získává na kráse a zaujme všechny Vaše návštěvníky.

nastenna-police-wr045-orech-cerna

WR045 nabízí velkou kapacitu pro ukládání Vašich věcí. Ať už se jedná o knížky, dekorace, nebo jiné drobnosti, tato police se postará o Vaše pořádky. S rozměry 65 x 15 x 35 cm, místo určené pro její umístění rozhodně nevyužijete marně, naopak, budete tuto nástěnnou polici milovat a oceníte ji každý den.

Nejen její vzhled, ale i kvalita provedení je velmi důležitá a důvodem proč tuto nástěnnou polici zvolit. Vyrobena je z pevného materiálu, který jí dodává stabilitu. Navíc, montáž na zeď je velmi jednoduchá, potřebujete pouze šrouby, které jsou v ceně. Stačí je jen správně umístit a polici na ně zavěsit, a je hotovo!

Nástěnná police WR045 je ideální volbou pro všechny, kdo hledají praktický a zároveň elegantní nábytek. Rozhodně se nebudete litovat, když ji doporučíte svým blízkým a užijete si společně chvíle u krásného designového kousku.

Neváhejte a zkuste si ji objednat ještě dnes na https://www.bestnabytek.cz/produkt/nastenna-police-wr045-orech-cerna a nenechte si ujít tuto úžasnou příležitost!