Rubriky
Santa Maria

Královský obložek na stůl – lněný ubrus od Linen Tales o rozměrech 250×140 cm


lněný ubrus od Linen Tales o rozměrech 250x140 cm

Svěží vzhled pro váš jídelní stůl

Oblečte svůj jídelní stůl do nového kabátu, díky kterému se i z obyčejné úterní večeře stane téměř slavnostní událost. Ručně vyrobený ubrus od litevské značky Linen Tales byl navržen tak, aby vám přinesl pocit královského obložení stolu.

Jemné lněné vlákno vašemu jídlu prospěje

Sestává ze 100% lněných vláken oceněných certifikáty OEKO-TEX® a EUROPEAN FLAX®. Tuto kvalitu obecně oceníte nejen při pohledu na příjemné zpracování materiálu, ale i při samotném použití. Oproti syntetickým materiálům totiž lněné tkaniny nejsou sterilní, ale díky svému přirozenému složení dokáží být prospěšné pro vaše jídlo.

Praktické rozměry pro každý stůl

Krása a využití ubrusu je však také v jeho velikosti. Tento lněný ubrus od Linen Tales nabízí rozlohu 250×140 cm, což z něj dělá ideální volbu pro stoly různých rozměrů a velikostí. Zcela jistě tak najde své uplatnění téměř v každé domácnosti.

Zakupte si lněný ubrus od Linen Tales již dnes

Pro dokonalou transformaci vašeho jídelního stolu klikněte na následující odkaz: lněný ubrus od Linen Tales o rozměrech 250×140 cm. Udělejte z každého společného jídla nezapomenutelnou událost pro vás i vaše hosty.

lněný ubrus od Linen Tales o rozměrech 250x140 cm