Rubriky
Santa Maria

Moderní a stylová komoda K140 6SZ v bílo-grafitovém provedení


Komoda K140 6SZ

Popis produktu

Komoda K140 6SZ v bílo-grafitovém provedení patří mezi kvalitní a elegantní kusy nábytku, které se stanou skvělým doplňkem vašeho interiéru. S tímto nábytkem získáte nejen praktický úložný prostor, ale také moderní a vkusný kousek nábytku, který upoutá pozornost.

Komoda je vyrobena z kvalitních materiálů a nabízí mnoho různorodých úložných možností. Komoda má rozměry 140 x 80 x 40 cm a disponuje celkem šesti zásuvkami, které má přehledně uspořádané, takže vždy snadno najdete to, co hledáte.

Vlastnosti

  • Barva: bílá a grafitová
  • Rozměry: 140 x 80 x 40 cm
  • Úložný prostor: 6 zásuvek
  • Material: Kombinace dřevotřískové desky a kvalitních kovových úchytek

Tato komoda se hodí do různorodých interiérů. Je skvělým řešením do pracovny, ložnice nebo obývacího pokoje. Bílá barva komody působí čistě a svěže a grafitové výplně dodávají nábytku moderní nádech.

Zakoupit produkt

Pokud vás zaujala nabízená komoda, můžete si ji objednat na adrese https://www.esrom.cz/produkt/komoda-k140-6sz-bila-grafit.

Závěr

Komoda K140 6SZ v bílo-grafitovém provedení je vkusný a praktický kousek nábytku, který se hodí do různorodých interiérů. S rozměry 140 x 80 x 40 cm nabízí dostatek úložného prostoru a šest zásuvek, které vám zpřehlední úložný prostor. Pokud hledáte moderní a stylovou komodu, nemusíte dále hledat.