Rubriky
Santa Maria

Jezděte s elegancí – Falco Pohovka Rallye s koňskou silou


Jednou z nejvyhledávanějších pohovek poslední doby je Pohovka Rallye od značky Falco. Tato pohovka zaujme především svým nápaditým designem s grafickými vzory a ideálně zapadá do každého moderního interiéru. Proč je ale tak oblíbená a proč si ji vybrat i vy? Odpověď najdete v tomto článku.

Nápaditý design s grafickými vzory

Pohovka Rallye, která se vyrábí v několika různých vzorech, je skvělým doplňkem každého moderního bytu, ale těší se velké oblibě zejména mezi teenagery. Svému vzhledu si můžete přizpůsobit díky výběru z nejrůznějších designů, které si u nás můžete objednat.

Proč si ale vybrat pohovku Rallye od Falco?

Již na první pohled vás zaujme nápaditý a moderní design s grafickými vzory. Díky nim bude tato pohovka skvěle vypadat v každém interiéru a určitě zaujme vaše hosty.

Komfort a praktickost v jednom

Výplň sedáku pohovky Rallye tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou, což zaručuje pohodlí a pevnost sezení. Pohovka je navíc rozkládací a lze ji snadno přeměnit na lůžko. Pomocí jednoduchého klik-klak systému ji rozložíte a vytvoříte dostatečný prostor pro občasné přespání.

Na co dalšího můžete rádi myslet?

Pohovka Rallye není jenom praktická, ale také velmi prostorná – prostor můžete využít pro úložné krabice, které budou pěkně zakryty sedákem. Navíc je pro vás k dispozici několik velikostí pohovek, takže si zvolíte přesně takovou, jakou potřebujete – ať už pro menší nebo větší byt.

Vyberte si tu pravou dekoraci

Vyrábíme pohovky Rallye v několika různých dekoracích, takže si u nás bez problému vyberete tu svou. Vyberte si barvu a motiv, který nejlépe ladí s vaší obývací nebo ložnicí a nechte se unášet jedinečným stylem této pohovky.

Lovíte jen tu nejlepší kvalitu?

Ano, to je něco, na čem velmi rádi pracujeme. Naše firma Atcomplet se dlouhodobě specializuje na výrobu nábytku z kvalitních materiálů s důrazem na pohodlí a designové provedení. Pohovky Rallye jsou kvalitní a vyrábějí se z materiálů, které zaručují pevnost a dlouhou životnost Vašeho nábytku.

Závěr

Falco Pohovka Rallye je skvělým doplňkem každého moderního bytu. Skvělý design, komfort a praktičnost jsou jen některé ze skvělých vlastností této pohovky. Pokud ji zvolíte, určitě nebudete litovat. Navštivte naše stránky (https://www.atcomplet.cz/produkt/falco-pohovka-rallye-kone-a-3) a vyberte si tu svou!