Rubriky
Santa Maria

Univerzální koberec Domus – rozměr 80 x 150 cm

Nové tváře svého interiéru docílíte i bez nákladných a časově náročných stavebních úprav – řešením může být třeba neotřelý a nápaditý koberec.

Tento moderní fešák od značky Universal však nabídne nejen na pohled okouzlující vzhled, svému majiteli poskytne i kýženou měkkost pro bosé nožky a snadnou údržbu. O tyto, a také mnohé další funkční vlastnosti se postará pečlivě zvolený materiál – v tomto případě 100% polypropylen.

Krásný koberec, kdekoliv ho umístíte

Koberec Domus se skvěle hodí do každé místnosti, bez ohledu na to, jaký styl převládá v interiéru. Vynikne jak na tmavém linoleu, tak i na světlé dlažbě. Díky kombinaci neokoukaných a přesto vkusných barev se s vaším nábytkem snadno sžije, a také vám umožní tvořit nové, zajímavé kombinace.

Jistým zpestřením jsou i nevšední tvary, které koberec nabízí. Neváhejte proto a pokud máte chuť na změnu v interiéru, vsaďte na koberec Domus – to pravé řešení pro vás.

Prodáváme pouze kvalitní výrobky

Naše internetové stránky bestnabytek.cz nabízí výhradně kvalitní a moderní nábytek a doplňky pro domácnost. Snažíme se vyhovět zákazníkům s různými preferencemi, a proto tvoří naše nabídka velkou škálu produktů ze špičkových značek.

Jednotlivé produkty si pečlivě vybíráme, aby splňovaly nejen vaše představy o kvalitě a designu, ale také naše vysoké nároky na spokojenost zákazníka. Specializujeme se na doplňky, které dokáží oživit i tu nejzestárléjší místnost, a umožnit tak vám i vašim blízkým naprostou pohodu.

Nakupovat kvalitní a krásné věci na jednom místě je snadné.

Tak neváhejte a navštivte nás. S radostí vám poradíme s výběrem nového prvku do vašeho interiéru.

Odkaz na výrobek: Universal Domus koberec 80 x 150 cm

Koberec Domus 1
Koberec Domus 2
Koberec Domus 3