Rubriky
Santa Maria

Moderní konferenční stolek Cep 19 v bílém matném provedení

Konferenční stolek Cep 19 v bílém matném provedení je moderním a stylovým nábytkem do moderně pojatých interiérů. Tento elegatní stůl dokáže skvěle doplnit vzhled kancelářských prostor, obývacích pokojů nebo prostor pro pořádání setkání klientů.

Moderně a stylově pojatý design bydlení

Jeho design je pojat moderově a stylve. Skvěle se hodí k různým interiérům, nejen moderním, ale i klasickejm, retro, konzervativním a další. Tento konferenční stolek v bílém matném provedení díky své minimalistické konstrukci a bílé barvě působí dojmem světlosti a prostornosti.

Konfereční stůl CEP

Konferenční stolek je vhodný pro mnoho účelů. Kromě pořádání setkání a prezentací může být také použit jako stůl pro návštěvy či jako inovativní pracovní prostor pro váš domov. Stůl Cep poskytuje dostatek prostoru, ať už pro ukládání dokumentů, bloků s poznámkami, počítače nebo čehokoliv jiného, co k vaší práci potřebujete. Součástí tohoto stolu je také praktický odkládací prostor pro záznamy a věci, které potřebujete mít v dosahu.

Odkládací prostor

Odkládací prostor je velmi praktickou součástí tohoto konferenčního stolu. V něm mohou být uloženy nejen různé dokumenty, ale také různé technické vybavení, jako například kabely, nabíječky a další. Veškeré kabely vám tak budou k dispozici na jednom místě, a nebudou vám motat všude po stole.

Kvalitní zpracování

Stůl Cep 19 je perfektně zpracovaný a jeho konstrukce je vyrobena z kvalitního a odolného lamina v matné bílé barvě. Madla jsou ve stříbrné barvě. Horní deska z lamina má tloušťku 22 mm a hrany ABS 0,5 mm. Konstrukce z lamina (laminovaná dřevotříska), má tloušťku 16 mm a hrany ABS 0,5 mm. Odborníci a výrobci doporučují použít k jeho údržbě běžně dostupné čisticí prostředky. Pro nejlepší výsledky, doporučujeme měkkou bavlněnou utěrku a vyhnout se ostrým hadříkům.

Parametry:

Šířka, výška a hloubka stolu jsou 110x61x48 cm. Tyto parametry zajistí dostatek prostoru pro práci nebo pořádání schůzek s klienty.

Vychutnejte si dokonalý komfort a styl s tímto moderním konferenčním stolem Cep 19 v bílém matném provedení.

Kupte si ještě dnes konferenční stůl Cep 19 a dopřejte svému interiéru luxus, styl a komfort!