Rubriky
Santa Maria

Komfort a kvalita: Expedo Čalouněná postel boxspring SALMA s topperem, rozměr 180×200, v barvě inari 24


Komfort a kvalita: Expedo Čalouněná postel boxspring SALMA s topperem

Pevnost a stabilita

Jednou z nejdůležitějších vlastností postele je její pevnost a stabilita. A to právě čalouněná postel boxspring SALMA od značky Expedo nabízí. Díky dobře zpracovanému rámu si můžete být jisti, že budete mít dostatečnou podporu pro váš spánek.

Bonellová matrace s PUR pěnou T25

Součástí této postele je bonellová matrace s vyplněním z PUR pěny T25. To zaručí maximální pohodlí a podporu pro váš spánek. Navíc, díky bonellu se matrace dokáže lépe přizpůsobit vašemu tělu a zajistit tak lepší podporu páteře.

Úložný prostor s automatickým mechanismem

Další výhodou této postele je úložný prostor s automatickým mechanismem. Budete mít tak k dispozici dostatek prostoru na uskladnění vašeho oblečení, ložního prádla, nebo jiných věcí. A to vše, aniž byste museli řešit nepraktické úložné prostory.

Výběr z více barev čalounění a rozměrů spací plochy

Pokud hledáte postel, která se dokonale hodí k vašemu interiéru, nebo jen chcete mít výběr, pak je tato postel pro vás tou správnou volbou. Můžete si totiž vybrat z více barev čalounění, a dokonce si zvolit i rozměr spací plochy.

Pěnový topper ZDARMA

Abychom vaše pohodlí ještě vylepšili, každému, kdo si zakoupí tuto postel, dáváme zdarma pěnový topper. Ten zajistí, že se budete cítit jako na obláčku, a to i po mnoha hodinách spánku.

Shrnutí:

Čalouněná postel s matrací bonell a vyplněním z PUR pěny T25, úložný prostor s automatickým mechanismem, výběr z více barev čalounění a rozměrů spací plochy. Pěnový topper ZDARMA.

Expedo čalouněná postel boxspring Salma

Použité materiály:

  • látka
  • pružiny bonell
  • PUR PĚNA

Nemusíte tedy dále hledat, Expedo Čalouněná postel boxspring SALMA je tou správnou volbou pro ty, kteří chtějí kvalitní spánek, nabídnout si ji můžete zde.