Rubriky
Santa Maria

Stylová a pohodlná jídelní židle HIXON s kovovým rámem a sametovou šedou látka


Stylová a pohodlná jídelní židle HIXON s kovovým rámem a sametovou šedou látkou

Jídelní židle HIXON je v moderním stylu. Díky svému designu zapadne do jednoduché jídelny i výraznější kuchyně. Židle je speciálně tvarovaná pro maximální pohodlí. Sedadlo s opěrákem je čalouněné šedou látkou. Materiál nejen skvěle vypadá, je i příjemný na dotek a snadno se udržuje v čistotě. Konstrukce židle je vyrobena z práškově lakované oceli v černé barvě.

Moderní design a pohodlí v jednom

Jídelní židle HIXON je dokonalou volbou pro ty, kdo hledají židli s moderním designem a zároveň příjemným posezením. Sametová šedá látka dodává židli elegantní vzhled, který jistě osloví mnoho lidí. Ale to není všechno, co HIXON nabízí. Židle je též speciálně tvarovaná pro maximální pohodlí během jídla.

Kovový rám a praktická čistota

Konstrukce židle je vyrobena z málo korodující oceli s práškovým nástřikem, který poskytuje ochranu proti mechanickým poškozením a zabraňuje také vniknutí vlhkosti do kovového materiálu. Díky tomu se židle HIXON lehce udržuje v čistotě a zůstává pěkná i po mnoha letech používání.

Rozměry a specifikace materiálu

Židle HIXON disponuje následujícími rozměry:

  • šířka: 50 cm
  • hloubka: 58 cm
  • výška: 84 cm
  • výška sedu: 48 cm

Materiály, ze kterých je židle HIXON vyrobena, jsou:

  • sametová tkanina
  • ocel s práškovým nástřikem

Nakupte si jídelní židli HIXON nyní online

Pokud vás jídelní židle HIXON zaujala, neváhejte a objednejte si ji na našem eshopu. Sleva až 20% platí pouze do konce letošního měsíce. Více informací o židli HIXON naleznete zde.

Židle HIXON

Objednáním židle HIXON získáte kvalitní produkt, který je vyráběn s ohledem na moderní trend a design. Děkujeme, že nakupujete u nás.