Rubriky
Santa Maria

Moderní televizní stolek ASIR LEPANDO v bílé barvě

Televizní stolek minimalistické konstrukce v bílé barvě s policemi a výklopnou skříňkou. Stolek se hodí jak do moderního, minimalistického interiéru, tak i do klasického prostředí. Je vyroben z kvalitního materiálu, melaminem potažené dřevotřísky, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost.

Popis výrobku

Stolek je rozdělen na tři části, dvě jsou otevřené poličky, třetí část je úložný prostor s výklopnými dvířky v dekoru mramoru. Tento designový prvek nejenže zvyšuje estetickou hodnotu, ale také nabízí praktické využití. Ve výklopné skříňce můžete bez problémů uložit všechny kabely a další příslušenství, které vám komplikují prostor a pohyb.

Specifikace výrobku

  • Materiál: melaminem potažená dřevotříska
  • Tloušťka: 18 mm
  • Šířka: 180 cm
  • Výška: 41,4 cm
  • Hloubka: 37 cm

Jednoduché provedení využitých prvků bílé barvy s jemným dekorem z mramoru dodává tomuto televiznímu stolku elegantní styl a umožňuje snadné sladění s ostatním interiérem. Díky jeho prostorným policím a úložnému prostoru získáte nejen stylový nábytek, ale také praktické využití.

Nakupujte tento zboží na isolund.cz

Televizní stolek ASIR LEPANDO

Nabízíme vám možnost pořízení nábytku, který není pouze praktický, ale také velmi vkusně navržen a dokonale zapadne do každého interiéru. Televizní stolek ASIR LEPANDO v bílé barvě je skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a přitom cenově dostupný nábytek.

Detail ASIR LEPANDO

Pokud si dopřejete tento elegantní a praktický nábytek, nebudete litovat. Díky jeho jednoduchému, modernímu designu a vysoké kvalitě zpracování, budete mít radost z něj po mnoho let. Rozhodněte se proto ještě dnes a pořiďte si televizní stolek ASIR LEPANDO v bílé barvě, který dokonale doplní váš domov.