Rubriky
Santa Maria

Představujeme vám 24dílnou sadu zeleného porcelánového nádobí Kütahya Porselen Pearl

Kütahya Porselen, to je expert na porcelán, servírování a užívání si chvilek strávených se svými nejbližšími. Proto u této značky najdete spoustu pěkných, praktických i vychytaných doplňků, které vám zpříjemní běžné okamžiky. A výjimkou není ani celá sada porcelánového nádobí na rodinné snídaně, obědy i čajové dýchánky.


Obsah sady:

• 6 servírovacích talířů (průměr 27 cm),

Talíře, které jsou nezbytné pro velká rodinná setkání nebo přátelské večírky. Vypadají velmi elegantně a budou skvělou dekorační součástí vaší kuchyně.

• 6 talířů (průměr 20 cm),

Tyto talíře jsou ideální pro každodenní použití. Mají perfektní velikost pro obvyklé jídlo a díky nádhernému zelenému odstínu se hodí ke všem dekorativním stylům.

• 6 misek (průměr 15 cm),

Tyto malé misečky jsou velmi praktické pro různé snídaně, polévky nebo dezerty. Jsou univerzální a zdobí je ručně malovaný vzor, který je velmi jemný.

• 6 dezertních talířů (průměr 19 cm).

Posledními součástmi této sady jsou tyto sladké talířky pro aperitivy, dezerty a různé malé snacky. Jsou ideální pro relaxační večery nebo rychlé svačiny.

Tato sada porcelánového nádobí vypadá velice pěkně a lahodí oku každého milovníka kvalitního designu. Velmi se hodí jako dárek pro vaše blízké, kteří ocení prvotřídní kvalitu a nádherný design. Můžete ji zakoupit na www.codina.cz, kde si objednáte tento produkt s rychlým doručením.

24dílná sada zeleného porcelánového nádobí

Tuto sadu si můžete umístit do kuchyně jako dekorační prvek, nebo ji použít při každodenním používání jako praktický nástroj. Je vyrobena z prvotřídního porcelánu, který odolává různým teplotám. Porcelán je také velmi snadno čistitelný a lze jej umýt v myčce nádobí.

Nenechte si ujít tuto příležitost a pořiďte si tuto nádhernou sadu zeleného porcelánového nádobí, která značně zlepší atmosféru při společných jídlech a užití si chvilek s vašimi nejbližšími!